+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Apie mus

Ko Jūsų paklaus?

Nusirenkite, apsivilkite chalatą ir vienkartines kelnaites.

Išsisekite papuošalus, išjunkite telefoną ir pamerkite pėdas į šiltą pieną, nes

Vedos sako, kad pėdose susikaupia visas mūsų nuovargis.

Taigi, nuplaukite jį…

Kol kojos piene ir žiedlapiuose

 1. Ką jau žinote apie ajurvedinį masažą? Kokį masažą Jums atliks? Kaip jis Jums padės? Kokiems žmonėms šis masažas tinka ir kuo jis gali padėti (pvz., balansuoja, aktyvuoja ar ramina).
 2. Ar yra vietų, kurias skauda? Tokių, kurių nemasažuoti arba kurioms, atvirkščiai, skirti daugiau dėmesio?
 3. Kokias medžiagas naudosiu Jūsų masažui? Paprastai masažas bus daromas su šiltu juodųjų sezamų aliejumi iš Indijos. Jo pagrindinės savybės – įtrinamas giliai į kūną, jis pašalina toksinus ir šlakus. Todėl po masažo gali būti šiek tiek laisvesni viduriai – nesutrikite. Tai labai normalu. Taip pat Jums gali būti daromas masažas su trifalos ar ajerų milteliais, karštaisiais akmenimis, skambančiais dubenimis. Pasiteiraukite, kokia viso to nauda.
 4. Traškės ar skaudės. Masažą darysiu pirštų galiukais (taškai), krumpliais, delnais, dilbiais, alkūnėmis. Tampysiu Jūsų sąnarius, taigi, jei jie traškės, neišsigąskite – tai labai gerai, nes sąnarys atsistoja į savo vietą, išsiskiria skystis. Taip pat nebijokte, jei skaudėtų, kai darysime taškinį pėdų masažą – skaudantys taškai signalizuoja apie bėdas visame organizme. Aptarkime jas po procedūros.
 5. Mes nekalbėsime masažo metu. Jums kartais galės atrodyti, kad esą niekas nevyksta ir ką dabar daryti – ar keltis, ar likti ant stalo? Tačiau turite žinoti, kad gal Jūs ir nejuntate, bet aš dirbu (“sielos masažas”). Todėl nesiblaškykite. Vienintelis dalykas, ką pasakysiu – tai “verskimės”. Ramiai ilsėkitės.
 6. Svarbiausia, kad ilsėtumėtės. Masažas truks pusvalandį, valandą ar dvi. Todėl būtinai pasakykite, jei Jums būtų šalta ar per šilta, jei kas nors nepatiktų, jei masažuočiau per stipriai ar per silpnai.
 7. Masažo eiga – paprastai pradėsime nuo kojų, tada rankos, pilvas, krūtinė ir veidas. Tačiau gali būti ir visai kitaip, priklauso, kokį masažą pasirinkote – paklauskite, jei Jums tai svarbu žinoti, iš anksto. Tačiau visada po vienos pusės masažo paliksiu Jus ramiai pagulėti kelias minutes ir tada paprašysiu apsiversti. Labai labai ramiai, neskubant, be staigių judesių atsigulsite ant kitos kūno pusės – nugaros ar pilvo.
 8. Čia groja indiškos autentiškos mantros. Jos veikia žmogaus psichiką raminančiai, atpalaiduoja, balansuoja, pašalina nerimą. Ar ne per garsiai? Ar Jums patinka ši muzika?
 9. Po masažo. Nebekalbinsiu Jūsų, nenorėsiu blaškyti, pabūkite su savimi, todėl dabar pasakau – aš uždegsiu truputį daugiau šviesos, paleisiu vonioje šiltą vandenį, štai čia rankšluoščiai, Jūsų chalatas, čia šampūnas ir dušo želė, čia plaukų džiovintuvas. Ramiai susitvarkykite ir susitiksime viršuje. Ten Jums pasiūlysiu indiškos, Jūsų konstituciją (vata, pita, kapa) atitinkančios arbatos. Jei turėsite klausimų ar įspūdžių, sakykite prie arbatos.
 10. Kaip galite jaustis po masažo? Jums gali skaudėti galvą, gali būti laisvesni viduriai, krėsti šaltis. Tai nor-ma-lu, vyksta valymąsis. Būtų gerai, kad šiandien jau nebesiblaškytumėte, nebedarytume daug streso reikalaujančių reikalų. Masažas yra labai gilus, reikia tai gerbti.
 11. Kaip suprasti, kad Jums tiko masažas? Netradicinės medicinos daktarai sako, kad labai nesunku nuspėti, ar Jums tiko masažas, o gal net ir masažo meistras. Po masažo Jūs turite jaustis GERAI – nei per daug aktyviai, nei linkti prie žemės. Po to, kai jau išgersite arbatos, pabūsite šviesoje ir išeisite į gatvę, Jūs turite jaustis GERAI. Vadinasi, Jums viskas TIKO ir lauksime Jūsų kitą kartą.
Atgal
 
 
Balandžio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb