+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Apie mus

Renginiai

IMG_2219 copy 

Gimtadieniai ir mergvakariai

Organizuojame gimtadienius ar mergvakarius, kurie taps puikia dovana ne tik jubiliatui ar jaunajai, tačiau ir smagia pramoga svečiams. Kol jubiliatas ar jaunoji lepinsis masažais, įstabaus grožio salėje svečiai galės ne tik pasimėgauti arbata ir vegetariškais užkandžiais, tačiau ir išgirsti paskaitą apie ajurvedą ir sveiką gyvenseną, išmokti galvos ir pečių masažą, kuriuo galės lepinti savo draugus ir artimuosius.

Įmonių renginiai ir kolektyvų ,,team building” vakarėliai

Minite įmonės gyvavimo metines, norite atšvęsti didelių pardavimų apimtis ar sutvirtinti pasirašytą kontraktą su nauju partneriu? Mes galime Jums pasiūlyti platų paslaugų asortimentą pas mus centre, Jūsų įmonės patalpose ar už jos ribų.

Įmonės renginys – tai ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija, atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai. Kiekvienos įmonės sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo darbuotojų tarpusavio santykių, pasitikėjimo savimi ir vienas kitu, atsakingumo, profesionalumo ir bendro tikslo siekimo supratimo. O kas labiau atpalaiduos ir leis pamišti kasdienius rūpesčius, jei ne masažai?

Mes siūlome:

Ajurvedinius masažus ir SPA procedūras

Paskaitas apie ajurvedą ir sveiką gyvenseną

Masažo pamokas

Vegetariškas vaišes

Sustiprinkite darbuotojų motyvaciją ir norą tobulėti!

 

Norėdami gauti platesnę informaciją, rašykite: diana@ajurveda.lt


Atgal
 
 
Balandžio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb