+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIDidžioji Abjanga keturių rankų masažas

Keturių rankų masažas Abjanga

Šis masažas – tai tradicinis klasikinis indiškas masažas, kurį rasite kiekviename ajurvedos masažo centre bet kuriame pasaulio kampelyje. Šis masažas pasižymi unikaliu ilgalaikiu poveikiu visam organizmui. Senovės Indijos šventraščiuose jis vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu. Išvertus iš sanskrito kalbos, abjanga - tai “aliejaus įtrynimas”. Čia nėra maigymų, glostymų, tapšnojimų - tai vien stiprus ir galingas trynimas. Regis, vien techniški atsikartojantys judesiai, o iš tiesų meistrai šį masažą vadina muzika ir ritmiška meditacija, kai nuolat besikartojantys judesiai užsupa abu - ir darantįjį, ir priimantįjį masažą.

Dar kitaip šis masažas vadinamas “energetine šluota”, nes jis be gailesčio varo iš Jūsų viską, ko per daug: nerimo, liūdesio, kančios, o gal šlakų bei nesveiko maisto pertekliaus. Būtent šį masažą Indijoje atlieka gimdyvėms - kad kuo sklandžiau kūdikis praeitų gimdymo takais. Abjanga įpučia naujos energijos, jos poveikis greitas ir stulbinantis.

Šį masažą - Didžiąją Abjangą - sinchroniškai atlieka du meistrai.

Masažas skirtas: tiems, kas nori išvalyti organizmą nuo šlakų ir toksinų, atjauninti audinių ląsteles, sumažinti galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoti organizmo veiklą, atsikratyti streso, depresijos ir nuovargio.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 75min. viso kūno masažas keturiomis rankomis, garinė pirtis arba maudynės varinėje vonioje, dušas, ajurvedinė arbata.

109 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb