+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIDidžioji Pančakarma

Didžioji Pančakarma masažas

Jei skauda kūną, reikia pagaliau suvokti, kad iš tiesų tai skauda... sielą.

Jums padovanotas ne kuponas, o sielos ramybė. Tai valandos, nužudančios stresą, liūdesį ir nerimą.

Panča – tai “penki”, karma – tai “veiksmas” arba “terapija”. “Pančakarma” – kūno ir sielos valymas, po kurio į širdį kaip į išsiilgtus svečius vėl klegėdamos užsuks Jaunystė, Sveikata ir Harmonija.

Tai specialus kūno ir sielos valymas, kuris atliekamas pagal visas senovines indiškas ajurvedos tradicijas: atliekamas ugnies ritualas arati, meditacija, giedamos mantros, specialiai paruošiama ir papuošiama patalpa. Jūsų laukia net du ajurvedos masažo meistrai ir net penkios procedūros:

  • abjanga - keturių rankų masažas su juodųjų sezamų aliejumi,
  • snechana - lydyto sviesto “ghi” gėrimas organizmui valyti iš ypač giliai,
  • nasja - kvėpavimo takų ir organų detoksikavimas,
  • svedana - gydomoji ajurvedinė garinė pirtis,
  • virečana – žarnyno tvarkymas su ajurvedinėmis žolelėmis.

“Pančakarmos” metu patirsite ir dar vieną stebuklą – tai Širodara. Litrai geriausio aliejaus tekės ant Jūsų kaktos tol, kol pajusite, ką iš tikrųjų reiškia Ramybė.

Širodara - streso pasekmių ir nereikalingų emocijų ir minčių išvalymas. Procedūros metu žmogus pasiekia aukštesnę sąmonės būseną, todėl po jos jaučiamas visiškas atsipalaidavimas ir visuotinė palaimos būsena. Kad organizmas būtų sveikas ir švarus, ajurvedos specialistai rekomenduoja atlikti 3 arba 8 pančakarmos procedūrų kompleksą (priklausomai nuo organizmo užterštumo).

Masažas skirtas: tiems, kuriems rūpi ilgaamžiškumas ir gyvenimo džiaugsmas, visų organizmo gyvybinių funkcijų atnaujinimas, kūno audinių išvalymas nuo toksinų, sveika veido spalva, kūno lankstumas, fizinių skausmų numalšinimas, visų ligų prevencija, geriausia streso ir nemigos pasekmių terapija, gera atmintis ir koncentracija, minties ir sąmonės skaidrumas ir nušvitimas, puiki sveikata ir darbingumas, jaunatviškumas bei fizinės ir emocinės energijos balansas.

Procedūrą sudaro: varinė pieno ir rožių žiedlapių pėdų vonelė, snechana, nasja, širodara, svedana, 1:15 val. trukmės keturių rankų abjangos procedūra, ajurvedinė arbata.

139 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb