+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIKeralos ritualas su raudonojo vario vonia dviems 2:15 val.

shanti3_011

Kartu patirkite kūno ir sielos harmonijos dvelksmą. Tegu Jūsų kūnai susipina rožių žiedlapių vonioje, o ajurvediniai masažai su kvepiančiais aliejais pažadina viduje slypinčią meilės ugnį… Ramybės oazėje, indiškų smilkalų ir tyros muzikos apsuptyje kūnas ir dvasia susijungs, o jų sąjunga sukurs Meilę…

Ritualo metu yra atliekamas pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurio vardą rasite visame pasaulyje. Tačiau čia jis unikalus, absoliučiai pritaikytas šiuolaikiniam europiečiui. Sakoma, kad “Shanti Kerala” - visų masažų geriausių savybių rinkinys. Nėra nė vienas kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo.

Masažą galima daryti kiekvieną dieną. Jis padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, po jo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, geriau įsisavinamas deguonis, gerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: gerėja aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimai.

Čia dirbama pagal laikrodžio rodyklę pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnais, krumpliais, alkūnėmis. Keralos masažo metu atliekami įvairiausių masažo technikų judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. “Kerala” skirta ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai. Tai harmoningas, balansuojantis masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja. Kaip ir, žinoma, jo stipriausiu poveikiu.

Masažas skirtas: ir kūdikiui, ir senjorui, ir mamai, ir sūnui, ir porai, ir vienišiui. Tai absoliučiai visiems tinkantis masažas – nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu – gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1:30 val. viso kūno masažas, maudynės sukūrinėje vonioje (arba varinėje vonioje pasirinktinai), ajurvedinė arbata.

Trukmė: 2:15  val.

Kaina: 155 € 185 €

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn - puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

155 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb