+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAILakshmi SPA ritualas kūnui dviems arba 2 k. 1:40 val.

Lakshmi kunui dviems

Lakshmi SPA ritualas kūnui dviems arba 2 k.

Lakshmi – deivių deivė, kuriai lenkiasi net patys karaliai. Senovės Rytuose, o ypač Indijoje,  ji minima kaip visų deivių karalienė, kurios išskirtiniam grožiui ir žavesiui lenkiasi visos kitos deivės, o jos vardo tarimas — it saldžiausias nektaras vyrams. Lakshmi įprasmina visapusį moteriškąjį pradą: grožis, šiluma, švelnumas, motiniškumas, vidinė stiprybė, gyvybė ir atsidavimas.

Moters vidinį pasaulį atspindi jos akys ir veidas, taip pat laikysena. SPA ritualas atgaivins jūsų moteriškąją energiją, palepinsite ne tik kūną, bet ir sielą, minčių chaosas nurims ir į širdį pakviesite jausmingas ir džiugias akimirkas.

SPA ritualo metu pasimėgausite visais deivės malonumais: pajusite lengvai besiskleidžiančių žiedų aromatą (pakalnutės, jazminai,...), mėgausitės tyla, jaukia žvakių šviesa, raminančiomis melodijomis bei masažo malonumais.

 

  • Pėdų ritualas su švelniu šveitikliu ir rožių žiedlapiais: pėdų vonelė su pienu, pėdų švelnus nušveitimas gaivinančiu apelsinų šveitikliu  - 5 min.
  • Kūno masažas su lengvu pakalnučių/jazmino žiedų aromatu (50 min.)
  • Plaštakų masažas su drėkinančiu  juodųjų perlų šveitikliu (10 min.)
  • Veido-dekoltė masažas su rožinio kvarco kristalais (15 min.)
  • Dušas
  • Arbata

Trukmė 1:40 val.

Kaina apsilankymui dviems (porai ar su  geriausia drauge)/2k.: 125 € 176

----

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn - puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

125 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb