+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIRefleksologinis pėdų ir kojų masažas – ypatingai atpalaiduoja visą kūną!

IMG_9259

Refleksologinio pėdų ir kojų masažo metu stimuliuojami  marmos taškai, kurie mūsų kūne sudaro tam tikrą žemėlapį. Kiekvienas pėdose ir kojose esantis taškas atsakingas už tam tikrą organą mūsų kūne, todėl masažuojant pėdas ir kojas išjudinama užsistovėjusi energija, kuri susikaupia mūsų kūno apatinėje dalyje. Šis refleksologinis masažas ypatingai stiprina visą kūną, išvalo jį nuo toksinų, pagerėja bendrą kūno savijauta, sumažėja kai kurie juntami skausmai, kaip nuovargis-sunkumas kojose, atsilaiduoja įsitempę nugaros raumenys, pagerėja žarnyno veikla, kraujo apytaka, tampame lankstesni.

Pėdos – tai kūno dalis, jungianti mus su žeme. Jos be atilsio mus nešioja, todėl jomis būtina rūpintis. Čia gausu nervinių ląstelių, tiesiogiai susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį ir tingulį.

Pėdų masažo metu stimuliuojami taškai, kurie giliai atpalaiduoja viso kūno įtampą, todėl po masažo ne tik kojos bus lengvos, bet ir visas kūnas Jums padėkos. Puikus masažas, kuris efektyviai leidžia pailsėti visam kūnui per trumpą laiką. Klientai po šio masažo sako: "Negaliu patikėti, nei rankyčių, nei kojyčių nejaučiu, o nuo pečių viso bėdos nukrito".

Rekomenduojamas kursas – 6 kartai kas 2 dienas. Profilaktiškai – 1 kartas per savaitę.

Masažas neskirtas: nėščiosioms.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, refleksologinis pėdų ir kojų masažas (50 min.), ajurvedinė arbata.

Trukmė: 1:00 val.

Kaina: 37  €

37 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb