+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIShanti ajerų masažas

Ajerų masažas

Tai lyg visų mūsų masažų pusbrolis. Masažas su ajerais skiriasi nuo įprastų ajurvedinių masažų, tačiau jo giminė ta pati - SPA SHANTI namai. Meistrai naudoja ne tik šiltus aliejus, bet ir maltų ajerų miltelius. Tai vienas veiksmingiausių, raumenis atpalaiduojančių ir odą jauninančių masažų.

Jūs iš pradžių švelniai įtrinamas aliejumi, po to - ajerų milteliais. Milteliai įtrinami priešinga kryptimi negu teka kraujas širdies link. Masažo metu yra atpalaiduojamos pagrindinės raumenų grupės, maitinama oda, ajerų ir aliejaus maistinės medžiagos per odą įsiskverbia į organizmą, šalina toksinus, gerina virškinimą, apsaugo nuo ligų ir stiprina imunitetą. SPA SHANTI meistrai šį masažą vadina jauninančiu ir gyvybės suteikiančiu masažu, o ajerų gydomosios savybės buvo puikiai žinomos ir mūsų protėvių, baltų, liaudies medicinoje - ajerai dezinfekuoja žaizdas, stiprina plaukus, padeda atsikratyti pleiskanų ir kt. Ką jau kalbėti apie nuostabų ajerų kvapą, atgaivą uoslei, peną prisiminimams, kai vasaros būdavo ne dvi savaitės atostogų, o šimtas dienų laisvės kaime prie ežerų...

Masažas skirtas: neturite jėgų, jaučiatės nusilpęs, skauda raumenis, oda traška nuo išsausėjimo, veidrodžio nepuošia celiulitas ir jau radosi viršsvorio? Taip, šis masažas Jums.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 60min. viso kūno masažas su ajerais, dušas, ajurvedinė arbata.

65 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb