+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

SPA PASLAUGOS

Mažoji Pančakarma

Mažoji Pančakarma masažas 

Jei skauda kūną, reiktų susimąstyti, kad iš tiesų skauda… sielą.

Jums padovanotas ne kuponas, o sielos ramybė. Tai valandos, panaikinančios stresą, liūdesį ir nerimą.

Panča – tai “penki”, karma – tai “veiksmas” arba “terapija”. “Pančakarma” – kūno ir sielos valymas, po kurio į širdį kaip į išsiilgtus svečius vėl klegėdamos užsuks Jaunystė, Sveikata ir Harmonija.

Tai specialus kūno ir sielos valymas, kuris atliekamas pagal visas senovines indiškas ajurvedos tradicijas:  meditacija, giedamos mantros, specialiai paruošiama patalpa. Jūsų laukia profesionalus ajurvedos meistras ir net penkios procedūros:

  • abjanga - dviejų rankų masažas su juodųjų sezamų aliejumi,
  • snechana – lydyto sviesto “ghi” gėrimas organizmui valyti iš ypač giliai,
  • nasja – kvėpavimo takų ir organų detoksikavimas,
  • svedana – gydomoji ajurvedinė garinė pirtis,
  • širodara – šilto aliejaus pylimas į trečiąją akį.

“Pančakarmos” metu patirsite ir dar vieną stebuklą – tai Širodara, kurios metu aliejus  šilta srovele tekės ant Jūsų kaktos tol, kol pajusite, ką iš tikrųjų reiškia Ramybė.

Širodara – emocijų, streso pasekmių ir nereikalingų emocijų ir minčių išvalymas. Procedūros metu žmogus pasiekia aukštesnę sąmonės būseną, todėl po jos jaučiamas visiškas atsipalaidavimas ir visuotinė palaimos būsena. Kad organizmas būtų sveikas ir švarus, ajurvedos specialistai rekomenduoja atlikti 3 arba 8 pančakarmos procedūrų kompleksą (priklausomai nuo organizmo užterštumo).

Procedūra skirta: tam, kam rūpi ilgaamžiškumas ir gyvenimo džiaugsmas, visų organizmo gyvybinių funkcijų atnaujinimas, kūno audinių išvalymas nuo toksinų, sveika veido spalva, kūno lankstumas, fizinių skausmų numalšinimas, visų ligų prevencija, geriausia streso ir nemigos pasekmių terapija, gera atmintis ir koncentracija, minties ir sąmonės skaidrumas ir nušvitimas, puiki sveikata ir darbingumas, jaunatviškumas bei fizinės ir emocinės energijos balansas.

Procedūrą sudaro: varinė pieno ir rožių žiedlapių pėdų vonelė, snechana, nasja, širodara, svedana, 1 val. trukmės dviejų rankų abjangos procedūra, ajurvedinė arbata.

Įsigykite dovanų kuponą internetu

2:45 val.
89 €
Atgal
 
 
Balandžio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb