+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

SPA PASLAUGOS

Ajurvedinė konsultacija

Ajurvedinė konsultacija

Ajurvedinės konsultacijos metu apie sveikatą ir mitybą Jums pasakos Gyvybės rato asociacijos prezidentė, LARD narė, Lietuvos – Indijos forumo dalyvė – Asta Keturkienė. Sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė Jums patars ne tik kaip tinkamai pasirinkti savo maisto racioną, tačiau parinks ir individualią dietą, nustatys kūno tipą, patars kaip išvengti ligų bei išlaikyti visada sveiką organizmą.

Renginiai

IMG_2219 copy

Minite įmonės gyvavimo metines, norite atšvęsti didelių pardavimų apimtis ar sutvirtinti pasirašytą kontraktą su nauju partneriu, švenčiate gimtadienį ar mergvakarį – mes galime Jums pasiūlyti platų paslaugų asortimentą pas mus centre, Jūsų įmonės patalpose ar už jos ribų.

Širodara (Tik kaip priedas prie procedūros)

Širodara (Tik kaip priedas prie procedūros, masažo)

Širodara – tai ajurvedinis terapijos būdas, kurio metu masažuojamas veidas, galva ir pečiai, po to ant kaktos, į „trečią akį” silpna srovele pilamas šiltas ajurvedinis aliejus. „Trečioji akis” – vienas svarbiausių žmogaus organizmo energetinių centrų. „Trečioji akis” yra mūsų jausmų, pojūčių bei proto centras, čia susitinka mūsų sąmonė ir pasąmonė, čia formuojasi mūsų sapnai, o taip pat kaupiasi stresas, nerimas bei įtampa.

0:45 val.
35 €
Skaityti daugiau

Garinė pirtis (galioja tik kaip priedas prie procedūros)

Garinė pirtis po masažo

Ajurvedinė garinė pirtis – puikus atsipalaidavimo metodas. Didžiausias poveikis ir efektas pasiekiamas einant į pirtelę po masažo. Masažo metu į giliuosius kūno audinius įmasažuojamas natūralus aliejus, kuris pirtelėje pasišalinamas kartu su prakaitu bei toksinais. Tai puiki odos gražinimo priemonė. Drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tokiu būdu intensyviai valoma odą, atveriamos poras, šalinamos negyvas odos ląsteles ir nešvarumai. Oda tampa minkšta, švari ir švelni kaip šilkas. Garinė pirtis rekomenduojama besiskundžiantiems reumato ar sąnarių skausmais, prastai miegantiems ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą. Pirtis rekomenduojama valant organizmą, badaujant.

0:15 val.
12 €
Skaityti daugiau

Sukūrinė vonia su rožių žiedlapiais

Sukūrinė vonia su rožių žiedlapiais

Nesvarbu ar šiltas vasaros rytas, ar žvarbus žiemos vakaras, tinkamai paruošta vonia visada pakelia nuotaiką, atpalaiduoja mintis. Kviečiame Jus pasinerti į sukūrinės vonios teikiamus malonumus. Panerti kūną į žiedlapių, šiltų srovių, spalvų ir burbulais prisotintą vandens pasaulį.

15 min.
12 €
Skaityti daugiau

Sukūrinė vonia su rožių žiedlapiais dviem

Sukūrinė vonia su rožių žiedlapiais dviem

Nesvarbu ar šiltas vasaros rytas, ar žvarbus žiemos vakaras, tinkamai paruošta vonia visada pakelia nuotaiką, atpalaiduoja mintis. Kviečiame Jus pasinerti į sukūrinės vonios teikiamus malonumus…

15 min.
15 €
Skaityti daugiau

Nasja – kvėpavimo takų valymas

Organizmo valymo terapija

Didelių miestų smogas, kaitra, sezonų kaita išsausina mūsų kvėpavimo takus, kuriuos reikia pastoviai drėkinti ir valyti. Procedūros metu mes siūlome palengvinti savo kvėpavimą natūraliais, ekologiškais lašais. Taip jūs lengviau galėsite mėgautis procedūros teikiamais malonumais ir “užuosti” autentišką ajurvedos centro dvasią.

15 min.
10 €
Skaityti daugiau

Ajurvedinis kokteilis

Ajurvedinis kokteilis po masažo

Sveikatos, energijos kokteilis leis Jums ne tik atgauti jėgas, bet ir pripildyti Jūsų kūną bei protą palaima. Kokteilis puikiai tinka raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais.

Vaisių asorti

Vaisių asorti po masažų

Mes taip pat siūlome pasilepinti vaisių asorti, kuris jums bus patiektas besimėgaujant varinės vonios teikiamais malonumais.

12 €
10 €
Skaityti daugiau

Arbata

Arbata po masažų

Dar senų senovėje pastebėta, kad arbatmedžio lapų užpilas gaivina ir suteikia žvalumo, todėl šis gėrimas paplito visame pasaulyje ir sėkmingai geriamas kiekvieno namuose. Indijoje arbata turi ypatingą reikšmę ne tik kūnui, tačiau ir protui, dvasiai. Pasimėgauti ajurvedine arbata, atgauti jėgas, atsipalaiduoti galite ir šioje indiško stiliaus arbatinėje.

 
Spalio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masaA?ams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb