+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Masažų kursai

Atsiliepimai

Masažų kursų atsiliepimai 

,,Geras masažistas ne tas, kuris stipriai maigo kūną, o tas, kuris žino kur ir ką galimą, reikia paspausti, patrinti ar patapšnoti.”

Žydrūnas Savickas

,,Užtenka tik pagalvoti, kas atsitiks, jei per nugarą pradėsi kumščiais trankyti ar pilvo ratus sukti ne į tą pusę – juk sutrikdysi visą organizmo harmoniją, ritmą. Savamoksliškai veikdamas, gali pakenkti, padaryti žalos. Būna, žmogus galvoja, ko čia mokytis, juk galvai pasikasyti didelių mokslų nereikia, tačiau kai pamatai, kaip tas masažas yra paveikus, kiek jis padeda, kaip nuramina, suartina, stiprina, tai abejonių jau nekyla – geras mokytojas ir tinkamai perteiktos žinios yra didelė dovana”.

Nomeda Marčėnaitė

,,Tikrai nelengva rasti laisvą savaitę ir pabėgti nuo darbų, bet aš neturiu žodžių apsakyti, ką patiriu, kaskart ten nuvykusi. Aš ir mokiausi masažų, ir pati prisigulėjau, kai modeliu buvau kitiems mokiniams, ir lindau prie vegetariškų puodų, ir dirbau, ir mankštinausi, ir meditavau, ir dainavau, ir bendravau su žymiais svečiais, ir dar rasdavau minutę naujoms gražioms pažintims. ”

Jurgita Savickienė

,,Tai, kad vyrai stiprūs ir jiems atsipalaiduoti nereikia – mitas. Tinkamai pagal žmogaus prigimtį ir konstituciją parinktas masažas atstato kūno, dvasios ir sielos pusiausvyrą, pakelia ūpą, užkerta kelią ligoms.”

Saulius Urbonavičius –  Samas

,,Pastarąjį kartą, prieš gerus metus, supratau, kad pailsėti man padės labai paprastas, žemiškas dalykas – būtent toks rankų darbas. Eglės ir Dariaus iš ajurvedos SPA centro „Shanti“ pakviesta, ateinu mokytis ir dalykiškai sakau: „Man reikia planuoti laiką. Kiek truks šitos pamokos?“ „Tol, kol išmoksi“, – išgirstu.

Lėtai, giliai, neskubant… vos ne 300 skirtingų judesių, visus atmintinai, tiksliai vieną po kito, tiksliai tiek kartų, kaip eilėraštį… Paaiškėjo daug kas. Juk turi net išmokti nuplauti žmogui kojas. Tai nežemina ir nėra sunku. Tiesiog tokiu būdu padėkoji už tai, kad jis tau leidžia prisiliesti prie savęs, kad tavimi pasitiki… Gal skamba patetiškai ir mistiškai, bet už šitas patirtis esu labai dėkinga.”

Gabija Vitkevičiūtė

Atgal
 
 
Spalio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masaA?ams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb