+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Шанти продукты

Очистители языка

Liežuvio valikliai

Очиститель языка удаляет токсины, налет, неживые клетки и опасные микроорганизмы. Очистив чзык от налета, улучшается функция фкусовых рецептороврецепторов, выделение слюны и ее состав, лучше работает желудок, кишечник, легче усваивается пища, удаляется неприятный запах изо рта, защищает зубы от разрушения.

4,50 €
Skaityti daugiau

(lt) Vario vonios

Shanti_web_019_IMG_5671

(lt) Ajurvedos centras Spa Shanti, skleisdamas autentiškas Ajurvedos gyvenimo ir sveikatos meno žinias siūlo Jums papildyti vonios kambarį varinėmis rankų darbo voniomis ir kriauklėmis iš Indijos. Indų skulptorių sukurtos varinės vonios ir kriauklės pasižymi ne tik įmantriomis ar klasikinio stiliaus formomis, bet taip pat ir gydomosiomis vario savybėmis. Varis yra būtinas daugelio organizmų, tarp jų ir žmonių, gyvybinėms funkcijoms.

4.200 €
Skaityti daugiau

(lt) Rožių aliejus

rožių aliejus

(lt) Rožių aliejus yra vienas prabangiausių ir populiariausių odos priežiūros priemonių. Tinka visiems odos tipams, ypač brandžiai, senstančiai, pažeistai ir raustančiai odai. Suteikia malonią tekstūrą, skaistumą, pamaitina sausą odą.

Натуральные благовония

smilkalai

(lt) Iš natūralių augalinių aliejų ir anglies ar smulkių kvepiančių augalų dalelių supresuoti smilkalai yra susukti ant plonų bambuko atplaišų.Lengvi ir malonūs pačių įvairiausių augalų aliejų aromatai neutralizuoja ne tik nemalonius kvapus ar pripildo erdvę savito šventumo, bet taip pat teigiamai veikia visą žmogaus organizmą.

(lt) 100% natūralus juodųjų sezamų sėklų aliejus 100 ml/250 ml/500 ml

100% natūralus juodųjų sezamų sėklų aliejus

(lt) Juodasis sezamų sėklų aliejus Ajurvedoje naudojamas: mažinti raumenų skausmus ir nervinę įtampą, nerimą, nuovargį, reumato priepuolius, gerinti kraujo cirkuliaciją, sustiprinti organizmo gyvybines jėgas ir pagerinti viso organizmo atsparumą uždegimams, bei ligoms.

6-20 €
Skaityti daugiau

(lt) Anticeliulitinis «Garšan» aliejus

GARSHAN ALIEJUS

Это антицеллюлитное масло настоящая индийская магия. Специальная аюрведическая смесь трав и эфирных масел помогает бороться с целлюлитом, чтобы ваша кожа стала нежна как шелк. Регулярно…

Шанти аюрведический травяной смеси для желудка

viber image2

Медные чаши для подогрева масла — продукт нету

ALIEJINĖ

Продукт нету, информация а продукт: spa@ajurveda.lt — Для того, что бы массаж был более приятен, а масло проникло глубоко в ткани, мы рекомендуем перед массажем…

 
October SPA offers
?sN?????Ni??N? N?-???i??N?Ni???i??Ni??Ni??
?i?? Ni???i???i????Ni?????i?? ?????? N? 10 ???? 15 Ni???i??N????? N??????????i?? ???i?? ???i??N?N??i???i?? -25%
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb