+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Shanti Boutique

Liežuvio valikliai

Liežuvio valikliai

Liežuvio valiklis pašalina toksinus, apnašas, negyvas ląsteles ir kenksmingus mikroorganizmus. Nuvalius liežuvio apnašas, pagerėja skonio receptorių funkcija, seilių išsiskyrimas ir sudėtis, geriau veikia skrandis, žarnynas, lengviau įsisavinamas maistas, pašalinamas blogas burnos kvapas, apsaugo dantis nuo ėduonies.

4,50 €
Skaityti daugiau

Vario vonios

Shanti_web_019_IMG_5671

Ajurvedos centras Spa Shanti, skleisdamas autentiškas Ajurvedos gyvenimo ir sveikatos meno žinias siūlo Jums papildyti vonios kambarį varinėmis rankų darbo voniomis ir kriauklėmis iš Indijos. Indų skulptorių sukurtos varinės vonios ir kriauklės pasižymi ne tik įmantriomis ar klasikinio stiliaus formomis, bet taip pat ir gydomosiomis vario savybėmis. Varis yra būtinas daugelio organizmų, tarp jų ir žmonių, gyvybinėms funkcijoms.

4.200 €
Skaityti daugiau

Rožių aliejus

rožių aliejus

Rožių aliejus yra vienas prabangiausių ir populiariausių odos priežiūros priemonių. Tinka visiems odos tipams, ypač brandžiai, senstančiai, pažeistai ir raustančiai odai. Suteikia malonią tekstūrą, skaistumą, pamaitina sausą odą.

Natūralūs smilkalai

smilkalai

Iš natūralių augalinių aliejų ir anglies ar smulkių kvepiančių augalų dalelių supresuoti smilkalai yra susukti ant plonų bambuko atplaišų.Lengvi ir malonūs pačių įvairiausių augalų aliejų aromatai neutralizuoja ne tik nemalonius kvapus ar pripildo erdvę savito šventumo, bet taip pat teigiamai veikia visą žmogaus organizmą.

100% natūralus juodųjų sezamų sėklų aliejus 100 ml/250 ml/500 ml

100% natūralus juodųjų sezamų sėklų aliejus

Juodasis sezamų sėklų aliejus Ajurvedoje naudojamas: mažinti raumenų skausmus ir nervinę įtampą, nerimą, nuovargį, reumato priepuolius, gerinti kraujo cirkuliaciją, sustiprinti organizmo gyvybines jėgas ir pagerinti viso organizmo atsparumą uždegimams, bei ligoms.

6-20 €
Skaityti daugiau

Anticeliulitinis “Garšan” aliejus

GARSHAN ALIEJUS

Šis anticeliulitinis aliejus – tikra Indijos magija. Specialus Ajurvedinis žolelių ir eterinių aliejų mišinys padeda kovoti su celiulitu, kad Jūsų oda taptų švelni kaip šilkas. Reguliariai…

“Ama Detox” prieskonių mišinys žarnynui

viber image2

“Ama Detox” prieskonių mišinys žarnynui  200 g – tai neatskiriama Pančakarmos mėnesių (lapkritis ir balandis) dalis, mišinį gali gerti tiek sveiki, tiek norintys stipriau išvalyti…

Variniai dubenėliai aliejui šildyti 90 €

ALIEJINĖ

  Kad masažas būtų malonesnis, o aliejus giliau prasiskverbtų į odą, rekomenduojame prieš darant masažą aliejų pašildyti. Šis varinis rankų darbo dubenėlis iš Indijos puikiai…

 
Spalio SPA programa | Sveikatos draudimas
Pirkti | E-KUPONAI
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masaA?ams -25% nuolaida
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb