+370 616 88777
spakaunas@ajurveda.lt

Renginiai

Harmonizavimo savaitgalis Pančakarma (2018 balandžio 20-21-22 d.)

Harmonizavimo savaitgalis Pancakarma_201804-fbcover 

Kas tai? Sveikatingumo savaigtalis „Pančakarma“ yra neeilinė galimybė išsivalyti visą organizmą nuo toksinų ir šlakų. Savaitgalio metu sistemiškai yra laikomasi specialios sulčių dietos (esant poreikiui dieta sudaroma ir maisto pagrindu), aktyviai dalyvaujama jogos užsiėmimuose, meditacijose, kūrybinėse praktikose bei lektorių paskaitose sveikos gyvensenos tematika. Taipogi atliekama ritualinė pirtis su įvairiais pilingais ir vaistažolėmis.

Koks tikslas? Pagrindinis savaitgalio tikslas yra ajurvedinė terapija PančakarmaTai organizmo valymo sistema susidedanti iš 5 veiksmų, tokių kaip viso kūno masažas su  specialiai paruoštais vaistažolių aliejais, žarnyno ir kvėpavimo takų išvalymas. Prie terapijos specialiai yra pridedama ir Širodaros terapija – tai aliejaus pylimas į „trečią akį“, dar vadinama gilaus miego terapija, kada nurimsta mintys ir protas. Pančakarma Indijoje yra taikoma daugiau nei 2000 metų, o Lietuvoje SPA SHANTI centras tokio pobūdžio išvykas su kasmet didėjančiu norinčiųjų dalyvauti skaičiumi organizuoja nuo 2009 metų.

Kaip dažnai?  Ajurveda Lietuvos žmonėms tokį sisteminį organizmo valymą rekomenduoja atlikti du kartus per metus, t.y. keičiantis metų laikams sustiprinti imunitetą: prieš šaltąjį sezoną lapkričio mėnesį ir pavasarį – balandžio mėnesį. Tuo remiantis atitinkamai yra organizuojami ir mūsų  sveikatinimo savaitgaliai.

Kas gali dalyvauti? Pančakarmos savaitgalis – tai greitas ir rezultatyvus organizmo harmonizavimo metodas. Šis savaitgalis tinkamas išsekusiems, fizines, emocines ar mentalines jėgas susigrąžinti norintiems, nusilpusiu imunitetu besiguodžiantiems ar laiko sveikai gyvensenai stokojantiems asmenims. Savaitgalis taip pat yra puiki priemonė norintiems sulieknėti ir išsivalyti organizmą, žarnyną. Dažniausiai stovykloje dalyvauja suaugusieji asmenys.

Margio krante, miško apsuptyje įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Kviečiame ir laukiame atvykti visus, ieškančius atokvėpio ir atgimimo!

 

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA:  „Margio krantas“, Trakų raj.

LAIKAS: 2018 balandžio 20-21-22 d. (penkt.-sekm.)

KAINA ASMENIUI:

  •  550 ЕUR 1 asm. dviviečiame kambaryje
  •  995 ЕUR  2 asm. dviviečiame kambaryje registruojantis dviese iš karto
 Registracija galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 50 proc. stovyklos kainos. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios arba atvykus į vietą.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA 3 DIENŲ PROGRAMA:

  • 3 dienų pilna programa  (jogos,  meditacijos praktikos, paskaitos, ajurvedos konsultacijos)
  • 2 apgyvendinimas privačiam  komplekse
  • Maitinimas (šviežių vaisių, daržovių  trinti mišiniai)
  • Net 2 masažo procedūros „Mažoji Pančakarma“   su aliejaus pylimu į „trečia akį“
  • Baltiškoji ritualinė pirtis, kūno šveitimai, savimasažas
  • Klausimai ir atsakymai su Shanti komanda,  ajurvedos specialistais ir praktikais.
  • Malonus,  jaukus, ramus poilsis visame „Margio krantas“ komplekse, privačiai tik dalyviams, be triukšmo, gamtos tyloje.

 

SAVAITGALIO PROGRAMA 2018 balandžio 20-21-22 d., atsisiųsti

REGISTRACIJOS ANKETA čia

Kontaktai:

INFO@AJURVEDA.LT

+370 671 96019 Eglė  |  +370 677 78657 Gulera

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb